Chcąc ułatwić wszystkim zainteresowanym udział w konkursie, przedłużamy termin przesyłania zgłoszeń do dnia 30.06.2023r.
Będzie to dodatkowy czas dla wszystkich
seniorów do odkrywania nowych umiejętności kulinarnych oraz przygotowywania oryginalnych
i kreatywnych sposobów wykorzystania mięsa wieprzoweg
o. 

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu oryginalnego przepisu na danie z wykorzystaniem mięsa wieprzowego oraz załączenie jego zdjęcia.

Aby to zrobić należy:
1. Wymyślić i przygotować danie z wykorzystaniem mięsa wieprzowego.
2. Nadać potrawie oryginalną, wymyśloną przez siebie nazwę.
3. Wykonać zdjęcie gotowego dania.
4. Wysłać przepis wraz ze zdjęciem i jego nazwą na adres: konkurs@wieprzowinadlaseniora.pl lub za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego.

Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej poprzez informację na stronie www.wieprzowinadlaseniora.pl do dnia 20.07.2023r.

Gorąco zachęcamy Państwa do wypełnienia krótkiej ankiety dotyczącej wykorzystania mięsa wieprzowego w codziennej diecie seniora.
Pierwsze 100 osób, które zdecydują się na wypełnienie ankiety otrzyma od nas upominek w postaci dedykowanej deski do krojenia.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Formularz zgłoszeniowy:

    Warunkiem otrzymania nagrody jest udostępnienie Realizatorowi Konkursu Państwa danych teleadresowych. W tym celu prosimy o wypełnienie kwestionariusza zawierającego akceptację regulaminu konkursu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Facebook